Vittoria Terreno Zero G2.0 Tire TLR 650x47 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Terreno Zero G2.0 |
| size | 650b |
| width | 47mm |
| compound | TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | non-tubeless |
| color | black |
| weight | 560g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Vittoria Terreno Zero G2.0 Tire TLR 650x47 Anth/Blk
Vittoria Terreno Zero G2.0 Tire TLR 650x47 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Terreno Zero G2.0 |
| size | 650b |
| width | 47mm |
| compound | TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | non-tubeless |
| color | black |
| weight | 560g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Terreno Zero G2.0 |
| size | 650b |
| width | 47mm |
| compound | TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | non-tubeless |
| color | black |
| weight | 560g |















