Vittoria Barzo XC Trail G2.0 Tire TLR 29x2.6 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 820g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Vittoria Barzo XC Trail G2.0 Tire TLR 29x2.6 Anth/Blk
Vittoria Barzo XC Trail G2.0 Tire TLR 29x2.6 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 820g |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 820g |















