Schwalbe Wicked Will Super Ground E50 29x2.4" A-Spgrip Bronz
- TECH SPECS
| model | Wicked Will Super Ground E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Speedgrip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/bronze |
| weight | 845g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Schwalbe Wicked Will Super Ground E50 29x2.4" A-Spgrip Bronz
Schwalbe Wicked Will Super Ground E50 29x2.4" A-Spgrip Bronz
- TECH SPECS
| model | Wicked Will Super Ground E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Speedgrip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/bronze |
| weight | 845g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Wicked Will Super Ground E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Speedgrip |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/bronze |
| weight | 845g |















