Schwalbe Magic Mary Tire - 29 x 2.50 Tubeless Folding BLK Evolution Line Gravity Pro Addix Ultra Soft Radial
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Gravity Pro E50 |
| size | 29" |
| width | 2.5" |
| compound | Addix Ultra Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1340g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Schwalbe Magic Mary Tire - 29 x 2.50 Tubeless Folding BLK Evolution Line Gravity Pro Addix Ultra Soft Radial
Schwalbe Magic Mary Tire - 29 x 2.50 Tubeless Folding BLK Evolution Line Gravity Pro Addix Ultra Soft Radial
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Gravity Pro E50 |
| size | 29" |
| width | 2.5" |
| compound | Addix Ultra Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1340g |
Original: $100.44
-65%$100.44
$35.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Gravity Pro E50 |
| size | 29" |
| width | 2.5" |
| compound | Addix Ultra Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1340g |















