Schwalbe Magic Mary Super Trail E50 29x2.4" Ultra-Soft
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Super Trail E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Ultra Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Schwalbe Magic Mary Super Trail E50 29x2.4" Ultra-Soft
Schwalbe Magic Mary Super Trail E50 29x2.4" Ultra-Soft
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Super Trail E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Ultra Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1150g |
Original: $102.00
-65%$102.00
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Super Trail E50 |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | Addix Ultra Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1150g |















