Mucky Nutz Mug Guard Fender: Long Black
- TECH SPECS
| Length | 600 |
| Weight | 105 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Front |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 29 |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Mucky Nutz Mug Guard Fender: Long Black
Mucky Nutz Mug Guard Fender: Long Black
- TECH SPECS
| Length | 600 |
| Weight | 105 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Front |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 29 |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 3" |
Original: $32.99
-65%$32.99
$11.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Length | 600 |
| Weight | 105 |
| Wheel Size | 29" |
| Type | Front |
| Defined Color | Black |
| Maximum Wheel Size (in) | 29 |
| Fender Width | 85 |
| Maximum Tire Width | 3" |















