Maxxis Ikon Tire 26 x 2.2" 3C/ EXO/TR
- TECH SPECS
| model | Ikon EXO |
| size | 26" |
| width | 2.2" |
| compound | 3C MaxxSpeed |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 657g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Maxxis Ikon Tire 26 x 2.2" 3C/ EXO/TR
Maxxis Ikon Tire 26 x 2.2" 3C/ EXO/TR
- TECH SPECS
| model | Ikon EXO |
| size | 26" |
| width | 2.2" |
| compound | 3C MaxxSpeed |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 657g |
Original: $77.00
-65%$77.00
$26.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Ikon EXO |
| size | 26" |
| width | 2.2" |
| compound | 3C MaxxSpeed |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 657g |















