Sunrace FCMX0 Crank Arms 175mm - Black
- TECH SPECS
| model | FCMX0 |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 4x96mm |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 24mm (73mm BB) |
| chainline | 53mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sunrace FCMX0 Crank Arms 175mm - Black
Sunrace FCMX0 Crank Arms 175mm - Black
- TECH SPECS
| model | FCMX0 |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 4x96mm |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 24mm (73mm BB) |
| chainline | 53mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | FCMX0 |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 4x96mm |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 24mm (73mm BB) |
| chainline | 53mm |
| material | aluminum |
| color | black |















