🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Eclat Storm TA Rigid Fork 20 1-1/8 Rake: 25mm Black
- TECH SPECS
| Material | Heat-treated Cr-Mo |
| Fork Weight | 988g |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube Material | Cr-Mo |
| Wheel Diameter | 20 |
| Rake | 25mm |
| Steer Tube Length | 170mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Maximum Tire Width | 2.4 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Eclat Storm TA Rigid Fork 20 1-1/8 Rake: 25mm Black
Eclat Storm TA Rigid Fork 20 1-1/8 Rake: 25mm Black
- TECH SPECS
| Material | Heat-treated Cr-Mo |
| Fork Weight | 988g |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube Material | Cr-Mo |
| Wheel Diameter | 20 |
| Rake | 25mm |
| Steer Tube Length | 170mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Maximum Tire Width | 2.4 |
$64.75
Original: $184.99
-65%Eclat Storm TA Rigid Fork 20 1-1/8 Rake: 25mm Black—
$184.99
$64.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Material | Heat-treated Cr-Mo |
| Fork Weight | 988g |
| Primary Color | Black |
| Steerer Tube Material | Cr-Mo |
| Wheel Diameter | 20 |
| Rake | 25mm |
| Steer Tube Length | 170mm |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Maximum Tire Width | 2.4 |














