DMR AXE Crank Arm Set
| Rings | Sold Separately |
| Number of Chainrings | No Rings Included |
| Chainring BCD | Direct Mount |
| Color | Black |
| Crank Length (mm) | 170, 175 |
| Crank Intended Use | Mountain |
| BB Included | No |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DMR AXE Crank Arm Set
DMR AXE Crank Arm Set
| Rings | Sold Separately |
| Number of Chainrings | No Rings Included |
| Chainring BCD | Direct Mount |
| Color | Black |
| Crank Length (mm) | 170, 175 |
| Crank Intended Use | Mountain |
| BB Included | No |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Defined Color | Black |
Original: $247.00
-65%$247.00
$86.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rings | Sold Separately |
| Number of Chainrings | No Rings Included |
| Chainring BCD | Direct Mount |
| Color | Black |
| Crank Length (mm) | 170, 175 |
| Crank Intended Use | Mountain |
| BB Included | No |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Defined Color | Black |















