WTB Wavelength Grips - Clamp-On
| Length | 140, 140mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Ergonomic, Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Wavelength |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


WTB Wavelength Grips - Clamp-On
WTB Wavelength Grips - Clamp-On
| Length | 140, 140mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Ergonomic, Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Wavelength |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
Original: $26.95
-65%$26.95
$9.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 140, 140mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Ergonomic, Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Wavelength |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |








