WTB Trace Grips - Clamp-on
| Length | 140, 140mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Trace |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 32mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


WTB Trace Grips - Clamp-on
WTB Trace Grips - Clamp-on
| Length | 140, 140mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Trace |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 32mm |
Original: $26.95
-65%$26.95
$9.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 140, 140mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Trace |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 32mm |








