WTB CZ Control Grips
| Length | 143, 143mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Ergonomic |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | CZ Control |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


WTB CZ Control Grips
WTB CZ Control Grips
| Length | 143, 143mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Ergonomic |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | CZ Control |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
Original: $26.95
-65%$26.95
$9.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 143, 143mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Ergonomic |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | CZ Control |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |








