WTB Burr Clamp-On Grips
| Length | 138, 138mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Burr |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 30mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


WTB Burr Clamp-On Grips
WTB Burr Clamp-On Grips
| Length | 138, 138mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Burr |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 30mm |
Original: $26.95
-65%$26.95
$9.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 138, 138mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Burr |
| Grip Color | Tan |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 30mm |








