Wolf Tooth Supple Bar Tape - Brown
| Length | 152cm |
| Material | Silicone |
| Color | Blue, Brown, Orange, Red |
| Weight | 212 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Blue, Brown, Orange, Red |
| Thickness | 5 |
| keyword search | Suggested Order |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Wolf Tooth Supple Bar Tape - Brown
Wolf Tooth Supple Bar Tape - Brown
| Length | 152cm |
| Material | Silicone |
| Color | Blue, Brown, Orange, Red |
| Weight | 212 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Blue, Brown, Orange, Red |
| Thickness | 5 |
| keyword search | Suggested Order |
Original: $44.95
-65%$44.95
$15.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 152cm |
| Material | Silicone |
| Color | Blue, Brown, Orange, Red |
| Weight | 212 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Blue, Brown, Orange, Red |
| Thickness | 5 |
| keyword search | Suggested Order |








