Wheel Factory Spank Flare24 650b Bitex BX106 12x100 CL
- TECH SPECS
| size | 650b |
| front/rear | front |
| rim | Spank Flare 24 |
| hub | Bitex BX106F CL |
| axle/spacing (mm) | 12x100 TA |
| hole | 32h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 735g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Wheel Factory Spank Flare24 650b Bitex BX106 12x100 CL
Wheel Factory Spank Flare24 650b Bitex BX106 12x100 CL
- TECH SPECS
| size | 650b |
| front/rear | front |
| rim | Spank Flare 24 |
| hub | Bitex BX106F CL |
| axle/spacing (mm) | 12x100 TA |
| hole | 32h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 735g |
Original: $260.00
-65%$260.00
$91.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 650b |
| front/rear | front |
| rim | Spank Flare 24 |
| hub | Bitex BX106F CL |
| axle/spacing (mm) | 12x100 TA |
| hole | 32h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 735g |












