Vittoria Martello Enduro G2.0 Tire TLR 29x2.6 Black
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 2 ply 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1380g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Vittoria Martello Enduro G2.0 Tire TLR 29x2.6 Black
Vittoria Martello Enduro G2.0 Tire TLR 29x2.6 Black
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 2 ply 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1380g |
Original: $93.99
-65%$93.99
$32.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | enduro 2 ply 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1380g |












