Vittoria Barzo Tire - 29 x 2.35 Tubeless Folding Black 1C
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | 1C TLR |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 830g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Vittoria Barzo Tire - 29 x 2.35 Tubeless Folding Black 1C
Vittoria Barzo Tire - 29 x 2.35 Tubeless Folding Black 1C
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | 1C TLR |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 830g |
Original: $67.99
-65%$67.99
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | 1C TLR |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 830g |












