Vittoria Barzo G2.0 Tire XC Trail 29x2.35 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 745g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Vittoria Barzo G2.0 Tire XC Trail 29x2.35 Anth/Blk
Vittoria Barzo G2.0 Tire XC Trail 29x2.35 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 745g |
Original: $93.99
-65%$93.99
$32.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 745g |












