Topeak Roadie TT Mini Pump - Black
- TECH SPECS
| Pump Length | 185mm |
| Pump Weight | 90g |
| Valve | Presta |
| Air Release | No |
| Primary Color | Black |
| Bracket | Side mount |
| Pump Max PSI | 180psi |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Topeak Roadie TT Mini Pump - Black
Topeak Roadie TT Mini Pump - Black
- TECH SPECS
| Pump Length | 185mm |
| Pump Weight | 90g |
| Valve | Presta |
| Air Release | No |
| Primary Color | Black |
| Bracket | Side mount |
| Pump Max PSI | 180psi |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
Original: $54.95
-65%$54.95
$19.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Pump Length | 185mm |
| Pump Weight | 90g |
| Valve | Presta |
| Air Release | No |
| Primary Color | Black |
| Bracket | Side mount |
| Pump Max PSI | 180psi |
| Pump Barrel Material | Aluminum |












