Topeak Mini Morph G Pumps
| Model | Mini Morph g |
| Barrel Material | Aluminum |
| Head | Presta/Schrader/Dunlop |
| Max Psi | 140 |
| Length | 260, 260mm |
| Color | Black/Bronze, Silver/Black |
| Valve Compatibility | Presta and Schrader |
| Compressed Gas Inflator | No |
| Includes Mount Bracket | Yes |
| Includes Gauge | No |
| Weight | 170 |
| Defined Color | Silver |
| Hose Length | 120 |
| PSI | 160 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Topeak Mini Morph G Pumps
Topeak Mini Morph G Pumps
| Model | Mini Morph g |
| Barrel Material | Aluminum |
| Head | Presta/Schrader/Dunlop |
| Max Psi | 140 |
| Length | 260, 260mm |
| Color | Black/Bronze, Silver/Black |
| Valve Compatibility | Presta and Schrader |
| Compressed Gas Inflator | No |
| Includes Mount Bracket | Yes |
| Includes Gauge | No |
| Weight | 170 |
| Defined Color | Silver |
| Hose Length | 120 |
| PSI | 160 |
Original: $37.95
-65%$37.95
$13.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model | Mini Morph g |
| Barrel Material | Aluminum |
| Head | Presta/Schrader/Dunlop |
| Max Psi | 140 |
| Length | 260, 260mm |
| Color | Black/Bronze, Silver/Black |
| Valve Compatibility | Presta and Schrader |
| Compressed Gas Inflator | No |
| Includes Mount Bracket | Yes |
| Includes Gauge | No |
| Weight | 170 |
| Defined Color | Silver |
| Hose Length | 120 |
| PSI | 160 |












