Stans Grail CB7 Rim - 700 Disc Gray 24H
- TECH SPECS
| Brake Compatibility | Disc Only |
| Color | Gray |
| Defined Color | Gray |
| Hub Drilling | 24 |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Material | Carbon |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 29" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Stans Grail CB7 Rim - 700 Disc Gray 24H
Stans Grail CB7 Rim - 700 Disc Gray 24H
- TECH SPECS
| Brake Compatibility | Disc Only |
| Color | Gray |
| Defined Color | Gray |
| Hub Drilling | 24 |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Material | Carbon |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 29" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Brake Compatibility | Disc Only |
| Color | Gray |
| Defined Color | Gray |
| Hub Drilling | 24 |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Material | Carbon |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 29" |












