Stans Arch S2 Front Wheel - 29" 15 x 100mm 6-Bolt Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Valve | Presta |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Stans Arch S2 Front Wheel - 29" 15 x 100mm 6-Bolt Black
Stans Arch S2 Front Wheel - 29" 15 x 100mm 6-Bolt Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Valve | Presta |
Original: $275.00
-65%$275.00
$96.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Front Axle | 15mm Thru x 100mm |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Valve | Presta |












