Sta-Tru Sta-Tru SWR 26" (Blk) KT Alloy QR Rear (Slv)
- TECH SPECS
| size | 26" |
| front/rear | rear (5-8sp FW) |
| rim | Sta-Tru |
| hub | KT alloy |
| axle/spacing (mm) | 10x135 QR |
| hole | 36h |
| spoke | SG |
| nipple | brass |
| color | black (machined sidewall) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sta-Tru Sta-Tru SWR 26" (Blk) KT Alloy QR Rear (Slv)
Sta-Tru Sta-Tru SWR 26" (Blk) KT Alloy QR Rear (Slv)
- TECH SPECS
| size | 26" |
| front/rear | rear (5-8sp FW) |
| rim | Sta-Tru |
| hub | KT alloy |
| axle/spacing (mm) | 10x135 QR |
| hole | 36h |
| spoke | SG |
| nipple | brass |
| color | black (machined sidewall) |
Original: $110.99
-65%$110.99
$38.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 26" |
| front/rear | rear (5-8sp FW) |
| rim | Sta-Tru |
| hub | KT alloy |
| axle/spacing (mm) | 10x135 QR |
| hole | 36h |
| spoke | SG |
| nipple | brass |
| color | black (machined sidewall) |












