Spank Spike 800 Race Riser bar Clamp: 31.8mm W: 800mm Rise: 15mm Black
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 15mm |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Spank Spike 800 Race Riser bar Clamp: 31.8mm W: 800mm Rise: 15mm Black
Spank Spike 800 Race Riser bar Clamp: 31.8mm W: 800mm Rise: 15mm Black
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 15mm |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 15mm |
| Upsweep | 4 |
| Handlebar Weight | 310g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |








