Shimano XT HB-M-8110-B Front Hub - 15 x 110mm Boost Center-Lock Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Flange Diameter Left | 44 |
| Flange Diameter Right | 44 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| keyword search | EHBM9110BB |
| Hub Drilling | 32 |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Shimano XT HB-M-8110-B Front Hub - 15 x 110mm Boost Center-Lock Black
Shimano XT HB-M-8110-B Front Hub - 15 x 110mm Boost Center-Lock Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Flange Diameter Left | 44 |
| Flange Diameter Right | 44 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| keyword search | EHBM9110BB |
| Hub Drilling | 32 |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $62.00
-65%$62.00
$21.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Flange Diameter Left | 44 |
| Flange Diameter Right | 44 |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| keyword search | EHBM9110BB |
| Hub Drilling | 32 |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |












