DT Swiss 370 DJ Non-Disc Front Hub 32h 20x110mm
- TECH SPECS
| Model | 370 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 20x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | - |
| Color | Black/Gray |
| Weight | 233g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 370 DJ Non-Disc Front Hub 32h 20x110mm
DT Swiss 370 DJ Non-Disc Front Hub 32h 20x110mm
- TECH SPECS
| Model | 370 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 20x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | - |
| Color | Black/Gray |
| Weight | 233g |
Original: $89.90
-65%$89.90
$31.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | 370 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 20x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | - |
| Color | Black/Gray |
| Weight | 233g |











