Shimano Deore HB-QC400 Front Hub
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Skewer Included | Yes |
| Bearing Type | Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Shimano Deore HB-QC400 Front Hub
Shimano Deore HB-QC400 Front Hub
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Skewer Included | Yes |
| Bearing Type | Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $30.00
-65%$30.00
$10.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Skewer Included | Yes |
| Bearing Type | Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32, 36 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |












