Selle Italia SLR TM S Saddle 275 x 131mm Men 233g Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Saddle Cover Material | Duro-Tek |
| Cut Out | No |
| Primary Color | Black |
| Gender | Men |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 233g |
| Saddle Dimensions | 275 x 131mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Selle Italia SLR TM S Saddle 275 x 131mm Men 233g Black
Selle Italia SLR TM S Saddle 275 x 131mm Men 233g Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Saddle Cover Material | Duro-Tek |
| Cut Out | No |
| Primary Color | Black |
| Gender | Men |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 233g |
| Saddle Dimensions | 275 x 131mm |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Saddle Cover Material | Duro-Tek |
| Cut Out | No |
| Primary Color | Black |
| Gender | Men |
| Rail Material | Manganese |
| Saddle Weight | 233g |
| Saddle Dimensions | 275 x 131mm |












