Schwalbe Magic Mary Tire - 27.5 x 2.50 Tubeless Folding BLK Evolution Line Gravity Pro Addix Soft Radial
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Gravity Pro E50 |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | Addix Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1255g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Schwalbe Magic Mary Tire - 27.5 x 2.50 Tubeless Folding BLK Evolution Line Gravity Pro Addix Soft Radial
Schwalbe Magic Mary Tire - 27.5 x 2.50 Tubeless Folding BLK Evolution Line Gravity Pro Addix Soft Radial
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Gravity Pro E50 |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | Addix Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1255g |
Original: $108.00
-65%$108.00
$37.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Magic Mary Gravity Pro E50 |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | Addix Soft |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1255g |












