Renthal V3 Fatbar Lite 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 760mm Rise: 40mm Gold
- TECH SPECS
| Backsweep | 7 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 270g |
| Handlebar Width | 760mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Renthal V3 Fatbar Lite 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 760mm Rise: 40mm Gold
Renthal V3 Fatbar Lite 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 760mm Rise: 40mm Gold
- TECH SPECS
| Backsweep | 7 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 270g |
| Handlebar Width | 760mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Original: $107.85
-65%$107.85
$37.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 7 |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 270g |
| Handlebar Width | 760mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |








