Quality Wheels Formula / WTB ST i23 Rear Wheel
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Wheel Size | 26", 27.5" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN, 584 / 650b / 27.5" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Quality Wheels Formula / WTB ST i23 Rear Wheel
Quality Wheels Formula / WTB ST i23 Rear Wheel
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Wheel Size | 26", 27.5" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN, 584 / 650b / 27.5" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Rim Width (Internal) | 23 |
| Cassette Body Type | Shimano HG |
| Wheel Size | 26", 27.5" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN, 584 / 650b / 27.5" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |












