Quality Wheels Bear Pawls / RaceFace AR Front Wheel - 29" 15 x 110mm 6-Bolt BLK
- TECH SPECS
| Rim Width (Internal) | 30 |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Quality Wheels Bear Pawls / RaceFace AR Front Wheel - 29" 15 x 110mm 6-Bolt BLK
Quality Wheels Bear Pawls / RaceFace AR Front Wheel - 29" 15 x 110mm 6-Bolt BLK
- TECH SPECS
| Rim Width (Internal) | 30 |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $145.00
-65%$145.00
$50.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Rim Width (Internal) | 30 |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Alloy |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |












