Park Tool AWS-7C Hex/Torx Compatible 3-Way Wrench
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Y-Handle |
| Set or Individual | Individual |
| keyword search | AWS-7 |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | Torx |
| Tip Size | T25 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Park Tool AWS-7C Hex/Torx Compatible 3-Way Wrench
Park Tool AWS-7C Hex/Torx Compatible 3-Way Wrench
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Y-Handle |
| Set or Individual | Individual |
| keyword search | AWS-7 |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | Torx |
| Tip Size | T25 |
Original: $17.95
-65%$17.95
$6.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Y-Handle |
| Set or Individual | Individual |
| keyword search | AWS-7 |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | Torx |
| Tip Size | T25 |












