Park Tool AWS-11 Metric Folding Hex Wrench Set
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Folding |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Park Tool AWS-11 Metric Folding Hex Wrench Set
Park Tool AWS-11 Metric Folding Hex Wrench Set
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Folding |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |
Original: $18.95
-65%$18.95
$6.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Ball End | No |
| Style | Folding |
| Set or Individual | Set |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Size | 4mm |
| Tip Size | 5mm |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Size | 8mm |
| Tip Size | 10mm |












