ODI Reflex v2.1 XL Lock-On Grips - White/Black
| Length | 135, 135mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Reflex XL |
| Grip Color | Army Green, Blue, Gray, Orange, Red, Tan |
| Clamp Color | Black, Blue, Red |
| Diameter | 34.5mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







ODI Reflex v2.1 XL Lock-On Grips - White/Black
ODI Reflex v2.1 XL Lock-On Grips - White/Black
| Length | 135, 135mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Reflex XL |
| Grip Color | Army Green, Blue, Gray, Orange, Red, Tan |
| Clamp Color | Black, Blue, Red |
| Diameter | 34.5mm |
Original: $28.80
-65%$28.80
$10.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 135, 135mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | Reflex XL |
| Grip Color | Army Green, Blue, Gray, Orange, Red, Tan |
| Clamp Color | Black, Blue, Red |
| Diameter | 34.5mm |








