Muc-Off Airmach Carbon Pump
- TECH SPECS
| Pump Length | 295mm |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Max PSI | 130psi |
| Pump Weight | 132g |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Composite |
| Pump Head | Aluminum |
| Valve | Presta Schrader |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Muc-Off Airmach Carbon Pump
Muc-Off Airmach Carbon Pump
- TECH SPECS
| Pump Length | 295mm |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Max PSI | 130psi |
| Pump Weight | 132g |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Composite |
| Pump Head | Aluminum |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $55.00
-65%$55.00
$19.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Pump Length | 295mm |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Pump Max PSI | 130psi |
| Pump Weight | 132g |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Composite |
| Pump Head | Aluminum |
| Valve | Presta Schrader |












