Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 3.5mm Sky Blue
| Length | 234cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Sky Blue |
| Weight | 89 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Blue |
| Thickness | 3.5 |
| keyword search | Suggested Order |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 3.5mm Sky Blue
Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 3.5mm Sky Blue
| Length | 234cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Sky Blue |
| Weight | 89 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Blue |
| Thickness | 3.5 |
| keyword search | Suggested Order |
Original: $58.99
-65%$58.99
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 234cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Sky Blue |
| Weight | 89 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Blue |
| Thickness | 3.5 |
| keyword search | Suggested Order |








