Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 2.7mm Viper Yellow
| Length | 216cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Viper Yellow |
| Weight | 89 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Yellow |
| Thickness | 2.7 |
| keyword search | Suggested Order |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 2.7mm Viper Yellow
Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 2.7mm Viper Yellow
| Length | 216cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Viper Yellow |
| Weight | 89 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Yellow |
| Thickness | 2.7 |
| keyword search | Suggested Order |
Original: $53.99
-65%$53.99
$18.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 216cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Viper Yellow |
| Weight | 89 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | Yellow |
| Thickness | 2.7 |
| keyword search | Suggested Order |








