Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 1.9mm Diamond White
| Length | 216cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Diamond White |
| Weight | 77 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | White |
| Thickness | 1.9 |
| keyword search | Suggested Order |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 1.9mm Diamond White
Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 1.9mm Diamond White
| Length | 216cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Diamond White |
| Weight | 77 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | White |
| Thickness | 1.9 |
| keyword search | Suggested Order |
Original: $51.99
-65%$51.99
$18.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 216cm |
| Material | DuraSoft Polymer |
| Color | Diamond White |
| Weight | 77 |
| Adhesive | No |
| Defined Color | White |
| Thickness | 1.9 |
| keyword search | Suggested Order |








