Lizard Skins Charger Evo Grips
| Length | 136, 136mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Electric Blue, Fire Red, Jet Black |
| Weight | 90 |
| Defined Color | Black, Blue, Red |
| keyword search | Suggested Order |
| Model | Charger |
| Size | Slim |
| Grip Color | Graphite |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 32mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Lizard Skins Charger Evo Grips
Lizard Skins Charger Evo Grips
| Length | 136, 136mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Electric Blue, Fire Red, Jet Black |
| Weight | 90 |
| Defined Color | Black, Blue, Red |
| keyword search | Suggested Order |
| Model | Charger |
| Size | Slim |
| Grip Color | Graphite |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 32mm |
Original: $33.99
-65%$33.99
$11.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 136, 136mm |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Electric Blue, Fire Red, Jet Black |
| Weight | 90 |
| Defined Color | Black, Blue, Red |
| keyword search | Suggested Order |
| Model | Charger |
| Size | Slim |
| Grip Color | Graphite |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 32mm |








