Industry Nine Solix G Classic Front Disc Hub Front 28H 12mm TA 100mm Black
- TECH SPECS
| Primary Color | Black |
| Hub Spacing | 100mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Position | Front |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Weight | 110g |
| Hub Spoke Type | J-bend |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Solix G Classic Front Disc Hub Front 28H 12mm TA 100mm Black
Industry Nine Solix G Classic Front Disc Hub Front 28H 12mm TA 100mm Black
- TECH SPECS
| Primary Color | Black |
| Hub Spacing | 100mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Position | Front |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Weight | 110g |
| Hub Spoke Type | J-bend |
Original: $230.00
-65%$230.00
$80.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Primary Color | Black |
| Hub Spacing | 100mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Position | Front |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Drilling | 28H |
| Hub Weight | 110g |
| Hub Spoke Type | J-bend |












