Industry Nine Solix Classic Front Hub - 15 x 110mm Center-Lock Black 28H
- TECH SPECS
| Position | Front |
| Hub Spacing | 110mm Boost |
| Primary Color | Black |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 120g |
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 28H |
| Rotor Mount | Center Lock |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Solix Classic Front Hub - 15 x 110mm Center-Lock Black 28H
Industry Nine Solix Classic Front Hub - 15 x 110mm Center-Lock Black 28H
- TECH SPECS
| Position | Front |
| Hub Spacing | 110mm Boost |
| Primary Color | Black |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 120g |
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 28H |
| Rotor Mount | Center Lock |
Original: $230.00
-65%$230.00
$80.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Position | Front |
| Hub Spacing | 110mm Boost |
| Primary Color | Black |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Hub Weight | 120g |
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 28H |
| Rotor Mount | Center Lock |












