🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Industry Nine Hydra2 Rear Hub 12x148mm HG 8-11 32h Black
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (HG 8-11sp) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x148 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 292g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Hydra2 Rear Hub 12x148mm HG 8-11 32h Black
Industry Nine Hydra2 Rear Hub 12x148mm HG 8-11 32h Black
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (HG 8-11sp) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x148 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 292g |
$164.50
Original: $470.00
-65%Industry Nine Hydra2 Rear Hub 12x148mm HG 8-11 32h Black—
$470.00
$164.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (HG 8-11sp) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x148 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 292g |












