Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Red 28H
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 28 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Red |
| Weight | 157g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Red 28H
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Red 28H
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 28 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Red |
| Weight | 157g |
Original: $230.00
-65%$230.00
$80.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 28 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Red |
| Weight | 157g |












