🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Bronze 32H
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Bronze |
| Weight | 157g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Bronze 32H
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Bronze 32H
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Bronze |
| Weight | 157g |
$230.00
Industry Nine Hydra 2 Classic Front Hub - 15 x 110mm 6-Bolt Bronze 32H—
$230.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Bronze |
| Weight | 157g |












