Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm SRAM XD-R Turquoise
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Drilling | 24H |
| Position | Rear |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Weight | 235g |
| Hub Spacing | 142mm |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Primary Color | Turquoise |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm SRAM XD-R Turquoise
Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm SRAM XD-R Turquoise
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Drilling | 24H |
| Position | Rear |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Weight | 235g |
| Hub Spacing | 142mm |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Primary Color | Turquoise |
Original: $415.00
-65%$415.00
$145.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Drilling | 24H |
| Position | Rear |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Weight | 235g |
| Hub Spacing | 142mm |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Primary Color | Turquoise |












