Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Red
- TECH SPECS
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Weight | 235g |
| Primary Color | Red |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Position | Rear |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Skewers Included | No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Red
Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Red
- TECH SPECS
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Weight | 235g |
| Primary Color | Red |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Position | Rear |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Skewers Included | No |
Original: $415.00
-65%$415.00
$145.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Weight | 235g |
| Primary Color | Red |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Position | Rear |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Skewers Included | No |












