Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Orange
- TECH SPECS
| Hub Spacing | 142mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Drilling | 24H |
| Primary Color | Orange |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Orange
Industry Nine Classic Road Disc CL Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm Shimano Road 11 Orange
- TECH SPECS
| Hub Spacing | 142mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Drilling | 24H |
| Primary Color | Orange |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |
Original: $415.00
-65%$415.00
$145.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Spacing | 142mm |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Road 11 |
| Rotor Mount | Center Lock |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Hub Drilling | 24H |
| Primary Color | Orange |
| Hub Weight | 235g |
| Position | Rear |












