Industry Nine 1/1 Classic Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt Micro Spline BLK 32H
- TECH SPECS
| Spoke Interface | J-Bend |
| Skewer Included | No |
| Defined Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Hub Drilling | 32 |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Color | Black |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Cassette Body Type | Shimano Micro Spline |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine 1/1 Classic Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt Micro Spline BLK 32H
Industry Nine 1/1 Classic Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt Micro Spline BLK 32H
- TECH SPECS
| Spoke Interface | J-Bend |
| Skewer Included | No |
| Defined Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Hub Drilling | 32 |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Color | Black |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Cassette Body Type | Shimano Micro Spline |
Original: $316.00
-65%$316.00
$110.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Spoke Interface | J-Bend |
| Skewer Included | No |
| Defined Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Hub Drilling | 32 |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Color | Black |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Cassette Body Type | Shimano Micro Spline |












